ChangePicture

Výroba


Vyrábíme díly o průměru 4 až 52 mm z nerezových ocelí, různých druhů standartní oceli, nástrojové oceli, mosazi, mědi, bronzu, slitin hliníku, teflonu a určitých druhů polyamidů.

Jsme specializováni na soustružení z tyčového materiálu.

Naše soustružnické automaty umožňují dosahovat přesnost dílů až +/- 0,01 mm. A u určitých dilů vyrábíme s přesností +/- 0,005 mm.

Sériové počty kusů jsou od tisíce až po statisíce kusů za rok, dodáváme ale i vzorková množství pro vyzkoušení funkce výrobku u našich zákazníků před sériovou výrobou.

Vzorky vyrobené sériovou technologií nebo technologií jí blízkou pomáhají našim zákazníkům posoudit vhodnost zvolené konstrukce v sériové výrobě finálního výrobku. Vzorkování provádíme podle PPAP nebo VDA2.

CNC1 CNC2
Velká část námi dodávaných výrobků je po obrobení na CNC strojích ručně odjehlována - zbavena otřepů, začišťována a rovnána. Jsme schopni dodávat i smontované celky z našich výrobků případně i kombinované s nakupovanými díly. U dílů, které mají velmi složitý tvar pro ruční odjehlení, používáme tryskací zařízení pro precizní odjehlení dílů.
Optický přístroj
Díly dodáváme řádně vyčištěné a odmaštěné, ocelové díly podle přání nakonzervované.
Dle požadavku zákazníka a technické specifikace provádíme značení vyrobených součástek např. těmito způsoby :
  • lisováním znaků
  • značením popisovacím strojem Technomark
  • barevným značením
  • značením přímo na obráběcím stroji
Popisovací zařízení